Koraliniai gobelenai miegamajame – ir vasara nesibaigs

Galbūt šiuo metu įsirenginėjate savo miegamajį kambarį ir svarstote, kokių atspalvių audinius rinktis? Pateikiame atsakymą – atkreipkite dėmesį į švelnią, šiltą koralinę spalvą, kuri yra išrinkta Pantone 2019 metų spalva ir kuri neleis vasarai palikti jūsų namų.

Teigiama, kad pats koralas sugeba skleisti energiją, gyvybingumą, džiaugsmą, jaukumą ir padeda pasijusti arčiau gamtos. Tokie atspalviai pagelbės atsibundant ryte iš skanaus miego ir padės žvaliau pradėti dieną.

SUSIKURKITE LAIMĘ INTERJERE SU KORALINE SPALVA

Koralinė spalva dažnai dar vadinama ir laimės spalva, tad, be jokios abejonės, ji puikiai tiks jūsų intymioje erdvėje – miegamajame. Žvalesni ryte, laimingesni – grįžę vakare ir įžengę savo miegamą erdvę.

Drąsiai taikykite šį atspalvį ne tik smulkiems akcentams, bet ir dekoratyvinėms pagalvėlėms, patalynei ar lovos užklotui. Nors tai pakankamai ryški spalva – ji nevarginanti, nes šviesi bei maloni akiai. Žinoma, jei pasirinksite koralinę kaip pagrindinę dominuojančią spalvą, derinkite ją su kitais atspalviais kambaryje. Nesirinkite itin tamsių, nykių ar ryškių sienų, interjero detalių ar užuolaidų. Leiskite koralinei būti erdvės karalienei, tegul į ją būna atkreipiamas didžiausias dėmesys.

Dar vienas patarimas – nepadauginkite. Jei ir įsimylėjote koralinę, žinokite, kad ši meilė gali apkarsti, jei jos bus pilna visame kambaryje, kur tik pasisuksite. Parinkote koralinio atspalvio užklotą lovai ar fotelio gobelenui? Tuomet užuolaidas ar kilimą rinkitės kitokio atspalvio. Prie koralinės puikiai derės balta, pilka, kremine ar melsva spalvos.

Paminėjome fotelį – koralinė puikiai tiks ir jūsų baldų gobelenams. O jaukus šios atspalvio fotelis prie stalelio su veidrodžiu miegamajam kambariui suteiktų dar daugiau šilumos bei žaismingumo.

Išmėginkite ir skirtingus audinių raštus, tekstūras – nebijokite išsiskirti ir būti laimingi su koraline spalva!