Baldų pervilkimas dirbtine oda? TAIP!

Planuojant pervilkti savo baldų gobeleną svarbu sau apsibrėžti, ko norite: ar ilgaamžiškumo, ar identiško gobeleno, koks buvo prieš tai, o gal norisi tiesiog atsinaujinti ir išbandyti naujus derinius savo interjere?

Atsinaujinimui puikiai tiks dirbtinė oda. Štai jums atsakymai kodėl.

Paprasta priežiūra. Dirbtinę odą itin legva prižiūrėti, užtikriname, ji jums kels tikrai mažai rūpesčių. Natūralios odos priežiūra reikalauja specialaus dėmesio ir priemonių: medvilninių šluosčių, specialaus kremo, o dukart per metus – ir tepalo, kuris mažina odos džiūvimą bei skilinėjimą. Tuo tarpu dirbtinės odos valymui pakaks švarios šluostės, kuria retkarčiais nuvalysite savo baldus. Be to, nereikės jokių kremų ir specialių priemonių, jų netgi nerekomenduojama naudoti.

Jeigu norite nupoliruoti (ar labai gerai išvalyti) dirbtinę odą – naudokite silikonu impregnuotą kempinę, kuri suteikia apsaugą nuo purvo ir dulkių. Jeigu užpylėte skysčio – panaudokite dėmių išėmiklį.

Prabangi išvaizda. Be abejonių, natūrali oda nuo seno itin vertinama ir laikoma itin prabangia klasika. Tačiau turbūt pritarsite – jei dirbtinė oda pagaminta itin kokybiškai – savo išvaizda ji beveik nesiskirs nuo natūralios odos.

Dirbtinė oda pradėta gaminti tik XX amžiaus pradžioje ir jos pirmi žingsniai rinkoje nebuvo itin sėkmingi bei nepasižymėjo kokybe: labai greit įkaisdavo (šviečiant saulei) arba sušaldavo, jei oro sąlygos nebūdavo itin tinkamos.

Šiandien, turint išsivysčiusias technologijas, dirbtinė oda gaminama kur kas kokybiškiau, be to, ją galima nudažyti pagal jūsų norus bei sukurti tekstūrą pagal pageidavimus. Turint omeny, kad dirbtinė oda blunka lėčiau nei natūrali – kodėl gi neeksperimentuoti?

Prieinama kaina. Žinoma, tai vienas didžiausių privalumų. Dirbtinės odos kaina kur kas mažesnė už natūralios, o pagal gaminimo technologijas ir kokybę pirmoji jau mažai nusileidžia antrajai.

Nežudomi gyvūnai. Tai itn aktualu kovotojams už gyvūnų teises, gyvūnų mylėtojams bei vegetarams. Dirbtinei odai nėra naudojami ir žudomi gyvūnai. 

Linkime pasirinkti teisingai!