GOBELENO NAMAI – oficialūs DELIUS atstovai Lietuvoje!

Jūsų paragrafo tekstas (1024 × 473 piks.) (2)

   Su nekantrumu dalinamės svarbia naujiena – GOBELENO NAMAI tapo oficialiu aukščiausios klasės vokiškų audinių gamintojo „DELIUS Textiles“ atstovu Lietuvoje! „DELIUS Textiles“ jau daugiau nei 300 metų gamina nuostabaus grožio, aukščiausios kokybės tekstilę namams ir verslo aplinkai, o visai neseniai pristatė ir naujausius audinius namams, biurui, minkštiems baldams, taip pat gausias paletes nedegių, antibakterinių ir IMO sertifikuotų audinių, tinkančių laivų interjero tekstilei. Šis gamintojas pasižymi išskirtiniu požiūriu į kokybę, todėl šio prekės ženklo audiniai yra ilgaamžiai, lengvai prižiūrimi, o spalvų ir tekstūrų gausa išpildys net išrankiausio kliento lūkesčius.

   „DELIUS Textiles“ audinių asortimente yra įvairiausių spalvų, raštų, tekstūrų ir tipų baldinių audinių, kurie išsiskiria tvirtumu, atsparumu dėmėms ir lengva priežiūra. Šis prekės ženklas gamina sertifikuotus antibakterinius, nedegius, akustinius, aukščiausios kokybės audinius viešbučių ir restoranų interjero tekstilės įgyvendinimui. „DELIUS Textiles“ gaminiai yra pažymėti tarptautiniu ISO 9001 standartu, todėl audiniai yra kokybiški ir funkcionalūs.

   „DELIUS Textiles“ įmonės veikla yra grindžiama tvarumu, o gaminiai orientuoti į gamtos išsaugojimą. Visi audiniai gaminami remiantis ne tik novatoriškumu, bet ir šiandien vis labiau aktualiais ekologijos principais. DELIUS tekstilė yra visiškai nekenksminga – audiniai yra reguliariai testuojami nepriklausomais tyrimais ir įvertinami patikimumą garantuojančiais sertifikatais. Šio gamintojo asortimente galima rasti ir OEKOTEX standartus atitinkančių audinių, pagamintų iš perdirbto plastiko. DELIUS audinius galite apžiūrėti visuose GOBELENO NAMŲ salonuose – čia pasitiks profesionali komanda, kuri padės išsirinkti tinkamiausią audinį Jūsų namų ar biuro baldams.